Біз туралы

Қазақстанда ең алғашқы Ұлыбритандық сапада білім беретін университет

Achieve a prestigious UK higher education at DMU Kazakhstan and build high quality networks and relationships. DMU is a vibrant, dynamic and forward-looking global university that has celebrated its 150th year.

• Ұлыбританияның академиялық стандарттары
  • Ұлыбританияда жоғары білім алу
  • Ағылшын тілінен сабақ беру
  • Кеңейтілген оқу
  • Инновациялар және кәсіпкерлік

Халықаралық оқыту тәжірибесі – ең жоғары академиялық сапа стандарттары және Ұлыбританиядағы DMU-да оқитын студенттерге сәйкес қатаңдық. Оқуды сәтті аяқтағаннан кейін сіздің дәрежеңізді DMU береді.

Құндылықтар: Жоғары сапалы білім беру, студенттердің керемет тәжірибесі, жұмысқа орналасу мүмкіндігінің кеңдігі, жаһандық ұтқырлық және әсер ету

GOVERNMENT RESOLUTION REGISTRATION CERTIFICATE

DMU Қазақстан – бұл EdPeritus UK және Де Монфор Университеті арасындағы серіктестік. EdPeritus DMU Қазақстан кампусын қамтамасыз ету мен басқаруға, студенттердің тәжірибесіне және оқыту мен оқу істеріне жауап береді. DMU Қазақстандағы барлық академиялық курстарды Де Монфор Университеті жасаған, ол осы бағдарламалардың сапасы мен қатаңдығын, оқытудың сапасы мен студенттер тәжірибесінің теңдігін қамтамасыз етеді. DMU Қазақстан бағдарламасын сәтті аяқтап шыққаннан кейін түлектер Де Монфор университетінің ғылыми дәрежесін алады.