Халықаралық студенттерге арналған негізгі ақпарат

Сіздердің DMU Kazakhstan-да оқығыларыңыз келетіні бізді қатты қуантады.

DMU Лестер, Ұлыбритания, жыл сайын 130-дан астам елдерден 2700-ге жуық шетелдік студенттерді қабылдайды, ал біз сізді DMU Қазақстанда қуана қарсы аламыз.

Университетке халықаралық студент ретінде шетелден өтініш тапсыру кезінде бірнеше маңызды қадамдарды орындау қажет, алайда өтініш беруден бастап, бізге келгенге дейінгі сапарыңызды мүмкіндігінше ыңғайлы етуге көмектесу үшін біз осында келдік. Біздегі қабылдау комиссиясы DMU Қазақстанға келгенге дейін және онда болған кезде де сізге көмек ұсынады, осылайша сіз оған тез және оңай үйреніп кете аласыз.

Қош келдіңіз шаралары

Біз сізге DMU Қазақстандағы алғашқы аптаны жоспарлауға, Қазақстанда жайлы болуға және жаңа достар табуға көмектесетін арнайы іс-шаралар топтамасын жоспарлап отырмыз. Жоспарланған іс-шараларға қарсы алу шаралары, жергілікті көрнекті жерлерге саяхаттар кіреді, сонымен қатар сіздің университеттегі оқулардан не күтетініңіз туралы сабақтар болады.

Орналасу
Біз шетелдік студенттерге кампус пен қаланың орталығына жақын орналасқан және қоғамдық көлікке ыңғайлы болатын тұрғылықты орындар ұсынамыз.

Ағылшын тіліне қойылатын талаптар
Біздің курсқа қосылу үшін сізге Халықаралық ағылшын тілін сынау жүйесі (IELTS) бойынша ағылшын тілінен 5,0 балл қажет (5,0-ден төмен компонент жоқ).

Егер сіздің ағылшын тілі деңгейіңіз қабылдау критерийлеріне сәйкес келмесе, сіз сессия алдындағы ағылшын тілі курсынан өту туралы ойлануыңыз керек. Біздің арнайы ағылшын тілін оқыту орталығы (CELL) сізге оқу алдында және оқу барысында тілдік дағдыларды жақсартуға көмектесетін бірнеше курстар ұсынады.

Оқу ақысы
Біз өз тарифтерімізді студенттерге керемет жағдайда керемет тәжірибе ала отырып, жоғары сапалы және керемет білім алуы үшін ыңғайлы етіп қойдық. Біздің төлемдер веб-сайттың «Оқу» бөлімінде көрсетілген. Төлемдеріңізді төлеудің ең жылдам және қарапайым тәсілі – онлайн түрде.

Шәкіртақылар және әлеуметтік гранттар
DMU Қазақстан студенттерге шетелде оқу ақысын төлеуге көмектесетін бірқатар халықаралық стипендиялар мен гранттарды ұсынады, осылайша олар бізбен уақытты тиімді пайдалана алады.

Біздің қабылдау тобымыз сізге ақша мәселелерінің барлық аспектілері бойынша, соның ішінде оқу ақысы, қаржылық көмек және сіздің оқуыңызды қаржыландыру бойынша кеңес беру үшін жиналды.

Оқуға түсуге қойылатын талаптар
Біз халықаралық біліктіліктің кең спектрін қолдаймыз. Әр елге кіру критерийлері туралы білу үшін біздің веб-сайтымыздың халықаралық бөліміне кіріңіз.

Визалық талаптар
Халықаралық студенттерге C9 студенттік визасы қажет. Студенттер виза алу үшін өз еліндегі / тұрғылықты жеріндегі Қазақстанның консулдығы / елшілігіне жүгінеді.

Қосымша ақпарат алу үшін «Visa кеңесі» бөлімін қараңыз.

Келесі қадам: өтінімді қалай беруге болады
DMU Қазақстанда оқуға шешім қабылдағаныңыз үшін қуаныштымыз. Шетелдік студенттер біздің веб-сайтымыздан DMU Kazakhstan-ға өтінім беру туралы соңғы ақпараттар мен кеңестерді таба алады.

Біз сізді барлық өтініш беру мен визаға беру процесі бойы қолдаймыз. Ақпарат немесе кеңес алу үшін қабылдау бөліміне хабарласыңыз.