Ата-аналар мен қамқоршыларға арналған ақпарат

Қазақстандағы британдық білім – сіздің балаларыңыз халықаралық оқу тәжірибесін жинақтайды.

DMU Kazakhstan студенттері Ұлыбританиядағы DMU-да оқитын студенттермен бірдей оқу мүмкіндіктеріне ие болып, жоғары академиялық стандарттар мен талаптарды меңгереді.

Оқуды сәтті аяқтаған жағдайда сіздің балаларыңыз дәрежені DMU-да алады.

Дұрыс таңдау жасауға көмектесіңіз

Біздің білім беру моделіміз

• Кәсіби тәжірибе мен сала бойынша дағды жинақтаған жұмысқа қабілетті түлектер.
  • Оқытуға, тәлімгерлікке және зерттеулерге бағытталған тағылымдамалар.
  • Негізгі қабілеттер мен сұранысқа ие шеберліктерді дамыту.
  • Оқуда прогресті қамтамасыз ету үшін құрастырылған курстар.

Біздің оқытушылардың көпшілігі шетелдік болады. Барлық академиялық қызметкерлер британдық университеттердің академиялық шеберлік стандарттарын қамтамасыз ету үшін үнемі кәсіби дамумен айналысады.

DMU Қазақстан Қазақстанның білім беру реформасы мен оның дамуын қолдайды және әлемдік деңгейдегі британдық білім беру дағдылары мен білімінің Қазақстанның игілігі үшін пайдаланылуын қамтамасыз етеді.

DMU Қазақстанның ағылшын бакалавриатындағы оқудың құны шетелде және Ұлыбританияда оқитын балаларыңыздың оқуының құнына қарағанда 75%-ке арзан, осы сияқты маңызды экономикалық тиімділіктер бар.

Сонымен қатар біз жоғары оқу үлгерімі бар және жеткілікті қаржылық мүмкіндігі жоқ студенттерге қолайсыз жағдай туғызбау керек деп санаймыз және өз ұсынысымыздың шеңберінде көптеген гранттар ұсынамыз.

Университетке оқуға түсу – әрбір жастың өміріндегі маңызды сәт. Бұл олардың жеке тұлға ретінде академиялық және кәсіби тұрғыдан ғана емес, тәуелсіз және табысты тұлға ретінде де өсуіне көмектеседі. Сіз өзіңіздің қамқорлығыңыздағы балаңыз өзіне лайықты университет таңдауын қамтамасыз ету үшін бар мүмкіндікті жасайсыз деп сенеміз. Болашақ студенттер оқитын бағдарламадан басқа, студенттік өмірдің барлық спектріне риза екендігіне және оқу барысында көп уақытын тиімді пайдаланатындығына көз жеткізуі керек.

Студенттердің қауіпсіздігі мен аманшылығы

Біз сіздерге өтініш қабылдау процесін мүмкіндігінше жеңілдетуге көмектесетін және сізді қызықтыратын сұрақтарға жауап беруге дайынбыз. Кеңестер алып, қолдау қабылдау үшін тобымызға хабарласыңыз.