Ағылшын тілін оқыту орталығы

Біздің арнайы ағылшын тілін оқыту орталығы (CELL)

Оқу басталғанға дейін және оқу барысында тілдік дағдыларды жақсартуға көмектесетін бірнеше курстар ұсынылады

Біздің тәжірибелі қызметкерлеріміз бүкіл әлемде сабақ берді және ағылшын тілін оқытудың қазіргі заманғы озық тәжірибелері туралы білімдері мол, сондықтан сіз ағылшын тілін оқытудың ең жоғары стандартына ие екеніңізге сенімді бола аласыз.

Алдын ала ағылшын курстары
Алдын ала ағылшын курстары сіз таңдаған бакалавриат немесе магистратураға түсу үшін қажетті тілдік талаптарға жету мақсатында ағылшын тілін оқуға мүмкіндік береді. Онлайн курстарымыз сізге мыналарды ұсынады:

• топтарда онлайн режимінде оқыту сабақтарын тікелей эфирде өткізу
  • сабақтың ынталандыратын және қолдайтын стилінде өткізілетін интерактивті тірі сабақтың әрекеттері
  • негізгі мұғалімдеріңіздің бірімен жеке, жеке оқу
  • Сізді тікелей эфирде онлайн-сессияға дайындау үшін біздің тәжірибелі ішкі қызметкерлеріміз жасаған өзіндік жұмыс
  • курстар барысында орындалатын бірқатар жетекші тапсырмалар, мысалы, эссе, презентация, зерттеу, семинарға дайындық, пікірсайысқа дайындық.

Сонымен қатар, сіз өз бетіңізше білім алу, сыни тұрғыдан ойлау және зерттеу сияқты оқу дағдыларын дамыта аласыз. Бұл дағдылардың барлығы ДМУ Қазақстандағы бакалавриат пен магистратурада табысты оқу үшін өте қажет.

Егер сіз қажетті деңгейге жеткен болсаңыз, курсқа қатысу міндетті емес, бірақ өте ұсынылады.

DMU-ға кірмейтін қазақстандық студенттер университетте стандартты маршрут бойынша ағылшын тілін оқуға шақырады.

Курстар, төлемдер және даталар

CELL 2021 жылы алдын ала үш курсты ұсынады: 12 апта, 4 апта және 2 апта

2021 жылдың маусымында немесе шілдесінде басталатын үш деңгейі бар, және әр курс сіздің ағылшын деңгейіңізді IELTS баллының 0,5 баламасына дейін көтеруге арналған.

Сіз өзіңіздің алдын ала курсты қазіргі ағылшын тілінің деңгейіне және IELTS баламасы деңгейіне байланысты таңдауыңыз керек.

Сонымен, егер сізде:

• IELTS 4.5 (4,0-ден төмен компоненті жоқ): алдын ала 12 апталық ағылшын бағдарламасы немесе
  • IELTS 5.0 (4, 5-тен төмен компоненті жоқ): алдын ала 6 апталық ағылшын бағдарламасы немесе
  • IELTS 5.0 (мұнда компоненті 5,0-тен төмен): ағылшын тіліне арналған 2 апталық бағдарлама

Сессия алдындағы ағылшын тілі курстары туралы қосымша ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.